Screenshot_2.jpg

10 – 11 листопада 2021 року відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція  «РОЗВИТОК СУЧАСНОЇ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОЇ ОСВІТИ: РЕАЛІЇ, ПРОБЛЕМИ ЯКОСТІ, ІННОВАЦІЇ» (у режимі інтернет-конференції), на базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у м. Запоріжжі (Україна) у творчій співпраці з Бердянським державним педагогічним університетом, Запорізьким національним університетом, Національним університетом «Запорізька політехніка», Інститутом післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, ЛМГО «Львівський  інститут  освіти»,  Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

Тематика конференції охоплювала такі напрямки: стан, шляхи й перспективи розвитку сучасної природничо-математичної освіти в Україні; використання сучасних інноваційних технологій у природничо-математичній освіті; проблеми якості сучасної природничо-математичної освіти: зміст, підручники, програмно-педагогічні засоби, критерії та показники; проблеми підготовки фахівців галузі «Природознавство» у закладах вищої освіти та підвищення їх кваліфікації в системі післядипломної педагогічної освіти; ІКТ як засіб підвищення якості природничо-математичної освіти; інноваційні форми та засоби STEM-освіти.

Загалом до роботи конференції долучилося близько 1000 учасників: вчені, педагогічні працівники, викладачі закладів фахової передвищої та вищої освіти, керівники закладів освіти різних рівнів, методисти, працівники центрів професійного розвитку педагогічних працівників, інші зацікавлені особи з багатьох областей України, зокрема: Запорізької, Київської, Кіровоградської, Львівської, Волинської, Херсонської, Донецької, Закарпатської, Сумської, Чернігівської. Учасники конференції  презентували свої наукові та науково-методичні розробки (статті, тези, стендові доповіді та відеоматеріали, розміщені на сайті конференції), а також взяли участь в обговоренні актуальних питань у ході онлайн-заходів.

Фото звіт

Frame 2 (2).png

11 листопада 2021 р. з 16.00 до 17.30. співробітниками кафедри проводиться вебінар  «STEM лабораторія вчителя: онлайн навчання». Захід відбувається в межах V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Розвиток сучасної природничо-математичної освіти: реалії, проблеми якості, інновації».

Запрошуємо взяти участь у вебінарі, переглянувши його трансляцію на Yuotube за покликанням

https://www.youtube.com/watch?v=srxNkj-9Enk

Frame 2 (2).png

Шановні колеги! Вітаємо вас із Всесвітнім днем науки в ім'я миру та розвитку!

10 листопада 2021 р. з 14.00 до 15.00. співробітниками кафедри проводиться вебінар  «Проблеми реформування природничої освіти: реалії та перспективи». Захід відбувається в межах V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Розвиток сучасної природничо-математичної освіти: реалії, проблеми якості, інновації».

Запрошуємо взяти участь у вебінарі, переглянувши його трансляцію на Yuotube за покликанням:

https://www.youtube.com/watch?v=6DWDjGxqWoY

Frame 2 (2).png

V Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю

«РОЗВИТОК СУЧАСНОЇ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОЇ ОСВІТИ: РЕАЛІЇ, ПРОБЛЕМИ ЯКОСТІ, ІННОВАЦІЇ»

(у режимі інтернет-конференції)

10-11 листопада 2021 року

111.png

Перша Всеукраїнська Олімпіада з робототехніки

«Roborobo Olympiad 2021»

Шановні вчителі, як ви гадаєте, серед ваших учнів є майбутні генії інженерії та програмування?

Є сенсаційна нагода перевірити і надати дітям шанс проявити себе! Перша всеукраїнська олімпіада з робототехніки #ROBOROBO відбудеться вже 17 грудня 2021 року! Це величезна можливість та досвід для дітей віком від 10 до 16 років взяти участь у роботі в команді (2-3 учня) під керівництвом досвідченого тренера-вчителя, зробити перші кроки до професії інженера-конструктора та програміста. Команди зможуть брати учать одразу у двох номінаціях. Усі учасники та їх тренери отримають цінні призи за перемогу та дипломи за участь в Олімпіаді!

Що може бути цікавішим?

Форма для реєстрації

Обговорення на Фейсбук

123.jpg

16 жовтня 2021 року відбувся науково-методичний семінар з питань організації та проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня» в онлай режимі.

У  роботі семінару взяли участь регіональні координатори, активні вчителі фізики та астрономії, автори підручників та навчально-методичних матеріалів з фізики, науковці.

Учасники семінару обговорили можливості інтелектуальних конкурсів для учнів у підвищенні мотивації школярів до вивчення природничих наук; сучасні підходи до організації та проведення таких заходів; перспективи професійного розвитку вчителів фізики та астрономії, які готують учнів до участі  в інтелектуальних змаганнях.

Досвідом організації та проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня» у Заорізькому регіоні поділилася Васильченко Лілія Володимирівна, завідувач кафедри дидактики та методик навчання риродничо-математичних дисцилін ЗОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент, регіональний координатор Конкурсу.

Frame 1.png

09-10 жовтня 2021 року відбувся семінар-практикум «Інноваційні підходи до розвитку дослідницьких здібностей учнів-членів МАН» для педагогічних працівників обласних малих академій наук, учнівської молоді, координаторів конкурсів «МАН-Юніор Ерудит» та «МАН-Юніор Дослідник», а також для педагогів, які мають бажання долучитися до організації та проведення конкурсів.

Захід відбувся в режимі онлайн на платформі Zoom. У ході семінару були проведені методико-педагогічні заходи, обмін досвідом щодо вдосконалення організації та проведення конкурсів «МАН-Юніор Ерудит» та «МАН-Юніор Дослідник» в умовах сьогодення.

З доповіддю «Організація та проведення інтерактивних тестових конкурсів у Запорізькій області» виступила Васильченко Лілія Володимирівна, завідувач кафедри дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін, кандидат педагогічних наук, доцент.

Frame 2.png

З 4 по 8 жовтня на базі Комунального закладу «Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради відбулися тренінги «Сучасний природничий експеримент на засадах STEM-освіти» та «STEM-освіта в сучасному закладі освіти в умовах Нової української школи». Тренери, Васильченко Лілія Володмирівна, завідувач кафедри дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін, кандидат педагогічних наук, доцент і Фролов Дмитро Олександрович, кандидат сільгосп.наук, старший викладач цієї ж кафедри ознайомили вчителів природничих предметів з можливостями сучасних цифрових лабораторій та навчили використовувати сучасне приладдя в освітньому процесі на засадах STEM-освіти.

Безымянный.png

Лабораторія Метапредметні засади забезпечення якості шкільної природничої освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР 15.09.2021 року взяла участь у проведення заходів присвячених  «Тижню освіти дорослих-2021».          Співробітниками лабораторії був підготовлений та проведений круглий стіл «Сучасний вчитель який він?» присвячений сучасним та особистим компетентностям, навичкам, умінням та напрямам професійного зростання сучасного освітянина.

Захід проводився он-лайн на платформі zoom, на якому брали участь понад 70 педагогів нашої області. Дякуємо сучасним педагогам за таку жваву зацікавленість заходами нашої лабораторії та кафедри й в майбутньому сподіваємось на таку активність педагогічної спільноти.

изображение 2.png

У рамках Всеукраїнського серпневого форуму «Освіта України 30 без
бар’єрів: вектори якості та успіху» 26 серпня 2021 року відбулася
Всеукраїнська серпнева онлайн-конференція «ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ
СУЧАСНОЇ ОСВІТИ: ГОТОВНІСТЬ ДО НОВОГО 2021-
2022 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ»

Group 14.png

УЧЕНІ НАПН УКРАЇНИ – УКРАЇНСЬКИМ УЧИТЕЛЯМ.

25 серпня 2021 року Національна академія педагогічних наук України провела традиційну веб-конференцію в режимі онлайн-трансляції для педагогічних працівників. Учені академії обговорили найважливіші питання науково-методичного супроводу реформи загальної середньої освіти.

images.png

Всеукраїнський серпневий форум «ОСВІТА УКРАЇНИ 30 БЕЗ
БАР'ЄРІВ: ВЕКТОРИ ЯКОСТІ ТА УСПІХУ»
 

19 серпня, у м. Києві відбувся Всеукраїнський серпневий форум
«Освіта України 30 без бар’єрів: вектори якості та успіху».
У заході взяли участь заступники голів обласних, Київської міської державних адміністрацій; керівники департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій; керівники закладів післядипломної педагогічної освіти; ректори педагогічних університетів; керівники управлінь Державної служби якості освіти в регіонах; представники громадських організацій; учнівського самоврядування.

70991048.jpg

Про підсумки Міжнародного природничого інтерактивного учнівського конкурсу  «КОЛОСОК» у 2020/2021 навчальному році та організацію конкурсу «КОЛОСОК» у 2021/2022 навчальному році у Запорізькій області

DSC_0427.JPG

Розпочато підготовку педагогів 5-х класів закладів загальної середньої освіти, які за Наказом МОН України № 406 від 02.04. 2021р. є учасниками інноваційного освітнього проєкту всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти»

Frame 2 (2).png

VII Міжнародна науково-практична конференція "Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи"

70991048.jpg

Підведено підсумки VI Всеукраїнського Інтернет-конкурсу "Учитель року - 2021" за версією науково-популярного природничого журналу "КОЛОСОК".

Вітаємо переможців та фіналістів номінацій!

Frame 15(1).png

Шановні коллеги! Підведено підсумки Всеукраїнського учнівського фізичного конкурсу "ЛЕВЕНЯ - 2021"! Вітаємо переможців!

images.png

Затверджено План заходів щодо популяризації природничих наук та математики до 2025 року – розпорядження Уряду

684l4.png

Адміністрація КЗ «ЗОІППО» ЗОР повідомляє про продовження індивідуальної реєстрації на тренінги для підвищення кваліфікації педагогічних працівників за всіма основними напрямами, визначеними «Порядком підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» (Постанова КМУ №800 від 21.08.2019). Прийом колективних замовлень від закладів освіти, територіальних органів освіти здійснюється протягом всього 2021 року.

Інформація про тренінги, освітні програми, реєстраційні анкети та алгоритми оформлення договорів, зразки документів розміщено на сайті навчально-методичного центру

Frame 11.png

Шановні колеги!

 

В зв'язку з епідеміологічною ситуацією в Україні та переходом ряду шкіл на дистанційне навчання, Оргкомітет конкурсу «КОЛОСОК» оголошує про продовження терміну прийому заявок на «КОЛОСОК весняний - 2021» до 10 квітня.

Відповідно дата конкурсу „КОЛОСОК весняний - 2021” зміниться. Спеціальні теми конкурсу: „КОЛЬОРОВЕ САФАРІ”, „КОСМІЧНІ РЕКОРДИ”, „МІСТА КРАЇН СВІТУ”, „СКАРБИ ДИКОЇ ПРИРОДИ”.

Бережіть себе, будьте ЗДОРОВІ!

Все буде КОЛОС-ОК!

unnamed.jpg

Шановні колеги!

 

Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні щодо організації дистанційного навчання у Запорізькому регіоні. Дякуємо за співпрацю!

Анкета

70991048.jpg

Шановні координатори!

В зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні та переходом ряду шкіл на дистанційне навчання, Оргкомітет конкурсу «КОЛОСОК» оголошує про продовження терміну прийому заявок на «КОЛОСОК весняний-2021» до 31 березня.

Просимо проінформувати координаційні центри вашої області щодо зміни дати прийому заявок.

684l4.png

Щодо зміни формату проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу "Левеня"

684l4.png

Шановні колеги!

Оскільки скасовано проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2020-2021 році ініціативна група викладачів ФІЗИКИ запровадила відкриті змагання з фізики за програмою (8-11 класи). 

Змагання є відкритими, прийняти участь можуть всі бажаючі, зареєструвавшись на сайті.

Марафон проходить в режимі on-line.

Реєстрація за адресою:  https://to.dp.ua/olymp-phys-2021/

Реєстрація триває з 1 по 24 лютого 2021.


Строки проведення:
1 тур: 28.02.2021
2 тур: 14.03.2021
3 тур: 28.03.2021

live@to.dp.ua – оргкомітет

684l4.png

Шановні колеги!

Оскільки скасовано проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2020-2021 році ініціативна група викладачів ФІЗИКИ запровадила відкриті змагання з фізики за програмою (8-11 класи). 

Змагання є відкритими, прийняти участь можуть всі бажаючі, зареєструвавшись на сайті.

Марафон проходить в режимі on-line.

Реєстрація за адресою:  https://to.dp.ua/olymp-phys-2021/

Реєстрація триває з 1 по 24 лютого 2021.


Строки проведення:
1 тур: 28.02.2021
2 тур: 14.03.2021
3 тур: 28.03.2021

live@to.dp.ua – оргкомітет

Frame 3.png

Шановні координатори та учасники Всеукраїнського фізичного конкурсу "Левеня-2021".

Повідомляємо, що реєстрація для участі в конкурсі буде проведена з 30 січня по 5 березня 2021 року. 29 січня на сайті конкурсу levenia.com.ua та на нашій сторінці у ФБ буде проведено презентацію реєстраційної частини в якій буде подано механізм здійснення реєстрації в конкурсі. Просимо вчителів у своїх навчальних закладах провести агітаційні заходи та зібрати електронні адреси учасників (за допомогою такого механізму ідентифікації учасника, він отримає доступ до творчої частини конкурсу у день його проведення та буде нагороджений). З повагою, оргкомітет ВФК "Левеня".

70991048.jpg

Шановні колеги!

З 11 до 24 січня заклади середньої освіти будуть працювати дистанційно. „КОЛОСОК” пропонує дієвий засіб для організації навчально-пізнавальної  діяльності у асинхронному режимі і в групах продовженого дня.

 

ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ?

Завантажити безкоштовний додаток „КОЛОСОК” (Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.arkgroup.www.adventure, App Store: https://apps.apple.com/us/app/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%BA/id1533406305).

 

11-15 січня. ТРЕНУЙСЯ! Запропонуйте дітям обрати будь-яку тему і тренуватися (у звичайному тестовому режимі або з кубиком-вандриком). Програма дозволяє багаторазове входження, дитина бачить свій результат і може його покращати (або прочитати правильні відповіді на всі запитання).

 

18-22 січня. ПЕРЕВІР СВОЇ ЗНАННЯ. У додатку з’явиться 10 тем для 1-2 і 3-4 класів. Кожну тему можна буде пройти лише один раз. Учитель може переглянути у додатку результати учнів, оцінити їх або похвалити за участь.

 

НАЙПОПУЛЯРНІШІ ТЕМИ У ДОДАТКУ:

1.     Пори року

2.     Планета „Вода”

3.     Повітря

4.     Ми – українці! (3-4)

5.     Моя велика Україна

6.     Природознавство + казки

7.     Твоє здоров’я

8.     Скарби природи

9.     Збережемо скарби природи

10. Мандрівка Європою

11. Патенти природи

12. Перлини зоряного неба

13. Тіло людини

14. Хай буде світло!

15. Це придумала природа!

16. Чудеса живої природи

17. Чудеса техніки

18. Чудесні речовини

19. Живі прилади

20. Живі речовини

21. Малеча сонячної системи

 

Повідомте про додаток всім, кому він може стати у нагоді.

slayd1.jpg

18 січня 2021 року відбулась презентація освітнього проєкту School_Z, який орієнтовано на реалізацію дистанційного та змішаного навчання учнів 5-9 класів м. Запоріжжя. Проєкт розробляється авторськими колективами вчителів м. Запоріжжя під
координацією Центру професійного розвитку педагогічних працівників Запорізької міської ради. Партнерами проєкту є Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та ТОВ «Нові знання». Основна мета проекту – створення он-лайн
платформи з розміщеним електронним освітнім контентом для викладання всіх навчальних предметів у 5-9 класах, які повинні відповідатимуть Державній програмі, сучасним вимогам, матимуть інтерактивний характер та використовуватимуть різний формат подання навчального матеріалу.
Відеорепортаж з презентації проєкту

material-1529914260257-name-152991445696

Адміністрація Комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради повідомляє про відкриття з 18.01.2021 р. індивідуальної реєстрації на тренінги для підвищення кваліфікації педагогічних працівників за всіма основними напрямами, визначеними «Порядком підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» (Постанова КМУ №800 від 21.08.2019).

Наказ ДОН ЗОДА від 15.01.2021 №007 «Про реєстрацію на тренінги у 2021 р.»

Додаток 1 «Пропозиції тренінгів ЗОІППО на 2021 р.»

684l4.png

З метою якісного проведення другого (обласного) туру конкурсу всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» були внесені певні зміни термінів проведення відбіркового етапу (перенесено на 11-22 січня 2020 року).

        Наказ ДОН ЗОДА «Про внесення змін до наказу Департаменту освіти і науки Запорізькоїоблдержадміністрації від 16.10.2020 №405» (від 30.12.2020 № 546).

Графік проведення відбіркового етапу в номінації «Математика».

Frame 3.png

Всеукраїнський фізичний конкурс "Левеня - 2021"

images.png

Всеукраїнські учнівські олімпіади не проводитимуться під час карантину

країна-мрій.jpg

Шановні Колеги!

Видавництво «Країна Мрій» засвідчує свою повагу та звертається до Вас із пропозицією організувати онлайн семінар   з використанням інноваційних електронних освітніх ресурсів, навчальних дидактичних мультимедійних матеріалів в освітньому процесі математичної галузі.

 

Дата проведення: 15 грудня (вівторок) 2020 р.

Час проведення:  16:00

Місце проведення: онлайн  конференція  ZOOM

 

            Тема заходу «Організація якісного освітнього процесу в математичній освітній галузі засобами  інноваційних  електронних  освітніх  ресурсів  навчального призначення».

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 25.04.2013 № 466 «Про затвердження Положення про дистанційне навчання» та з метою навчально-методичного, науково-методичного, інформаційного забезпечення якісної організації освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти за дистанційною формою навчання.

 

 Видавництвом «Країна Мрій»  розроблено україномовний  мультимедійний навчально – методичний комплекс з Математики, який має гриф Схвалено для  використання у загальноосвітніх навчальних закладах (Лист № 22.1/12-Г-231  від 24.04.2018р.).

 

            До участі в онлайн семінарі запрошуються вчителі математики, усі зацікавлені особи. Всі бажаючі мають змогу отримати сертифікат підвищення кваліфікації на 8 академічних годин та підключення до електронного освітнього ресурсу в подарунок.

 

Посилання для реєстрації:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdn5nmULXNRzZJFA0o1E-Y99OxPSPc75ttMZ75brEq9GqF8Rw/viewform

 

Прохання зареєструватися завчасно.

70991048.jpg

Шановні колеги!

Через несподівані канікули ми не отримали вчасно заявки від шкіл і районів, тому дату проведення конкурсу “КОЛОСОК осінній-2020″ змінено.

Сподіваємося, Ви отримаєте завдання до 5 грудня (залежно від віддаленості та роботи пошти).

ПРОХАННЯ:

1) ШВИДКО РОЗДАЙТЕ ЗАВДАННЯ, щойно отримаєте - одразу проводьте конкурс. БАЖАНО ПРОВЕСТИ КОНКУРС до 10 грудня.

2) ВІДПРАВЛЯЙТЕ БЛАНКИ ВІДПОВІДЕЙ, НЕ ЗВОЛІКАЮЧИ: наступного дня після проведення конкурсу (школи) і за 2-3 дні (райони, міста). Жорсткі терміни відправлення бланків відповідей пов'язані з тим, що сьогодні не знаємо, що нас чекає завтра, на жаль, така картина по всій Україні.

3) ЯКЩО ЧЕРЕЗ КАРАНТИН старшокласники будуть на дистанційному навчанні і зіграють лише учні 1-4 (1-6) класів, надсилайте їхні бланки відповідей одразу. Старшокласникам роздайте завдання після завершення карантину. АЛЕ: якщо вони не зіграють до кінця 2020 року, то отримають приз та сертифікат учасника конкурсу.

4) РОЗСИЛКА СЕРТИФІКАТІВ ТА ПРИЗІВ запланована, як завжди, на кінець січня.

Бережіть себе, будьте ЗДОРОВІ! Все буде КОЛОС-ОК!

Frame 2 (2).png

Моніторинг потреб в освітніх послугах педагогів Запорізької області.

Шановний респонденте!
Просимо Вас знайти кілька хвилин і дати відповіді на запитання анонімної анкети. Ваша думка важлива для нас, Ваші об’єктивні відповіді допоможуть нам врахувати ваші освітні потреби у підвищенні кваліфікації та покращити якість освітнього процесу в нашому Інституті.

0efca1bc99ab61fef2fdb437384422cc.jpeg

13 листопада 2020 року на базі кафедри фізики та інтегративних технологій
навчання природничих наук факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар за темою «Проблеми підготовки вчителів природничих наук на засадах інтеграції» (дистанційна форма проведення).


З доповіддю про результати експериментальної роботи щодо запровадження
інтегрованого курсу «Природничі науки» у профільну школу закладів загальної середньої освіти Запорізького регіону виступила Васильченко Лілія Володимирівна, завідувач кафедри дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. кандидат педагогічних наук, доцент.


В обговоренні проблем формування освітнього середовища майбутніх учителів природничих наук взяли участь викладачі кафедри дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Фотозвіт

Frame 1 (2).png

Відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та ГО "Цифрове майбутнє освіти" від 30.01.2020 з метою якісної освіти в умовах змішаного та дистанційного навчання у листопаді 2020 року заплановано цикл семінарів.

684l4.png

Про скасування наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 19.10.2020 № 408

images.png

Про деякі питання організації учнівських олімпіад

images.png

Про проведення конкурсу «Кращий гендерночутливий STEM-урок онлайн»

Шановні колеги!

У зв'язку з тим,  що МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ НА РОЗСУД ШКІЛ ПРОПОНУЄ РОЗПОЧАТИ КАНІКУЛИ із середини  жовтня, Оргкомітет прийняв рішення
продовжити прийом заявок на участь у конкурсі  "КОЛОСОК-осінній-2020" до 7 листопада 2020 року.
Просимо Вас розповсюдити цю інформацію через всі можливі канали по координаційних центрах (містах, районах, ОТГ та школах).
Бережіть себе, будьте ЗДОРОВІ!
Все буде КОЛОС-ОК!

Про заходи НАУ

Національний авіаційний університет (НАУ) з метою популяризації наукових знань, спрямованих на розвиток особистості освітянина, вчителя та учнів в сучасних умовах розвитку освіти та професійної орієнтації; стимулювання творчого мислення; прагнення до загальнолюдської культури та інтелектуальної новизни; формування творчої особистості юного дослідника; підготовки школярів до свідомого вибору сфери життєдіяльності та національно-патріотичного виховання проводить низку заходів (проєктів) з 01.09 по 31.12.2020 р. у форматі онлайн на безоплатній основі.

Докладніше

ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ, БАТЬКИ ТА УЧАСНИКИ ТУРНІРУ КОНКУРСІВ ВІД „КОЛОСКА”!!

Щоб взяти участь у розігруванні цінних призів завантажте сертифікат за участь у конкурсі „КОЛОСОК весняний–2020” у додаток „Колосок конкурс. Готуйся - конкурс Колосок онлайн”. ОБОВ’ЯЗКОВО спершу оновіть додаток у Play Market. Зробіть фото сертифікату. У додатку натисніть піктограмку Землі у верхньому меню – „Мої сертифікати”, тоді натисніть кнопку „+” та завантажте фото сертифікату.

Для участі у розігруванні пройдіть усі конкурси турніру „КОЛОСКА” (використовуючи один логін).

Розігрування призів відбудеться по завершенні турніру.

Нагадуємо, що триває підготовка до конкурсу „КОЛОСОК осінній–2020”. Цей конкурс відбудеться на паперових носіях. Конкурс „КОЛОСОК осінній” – останній у турнірі „КОЛОСКА” у 2020 році.

Стежте за новинами на наших сторінках у фейсбуці: Колосок та Конкурс „Колосок”.

ДО УВАГИ ВЧИТЕЛІВ

Ви можете використати мобільний додаток „КОЛОСОК” для оцінювання класу під час дистанційного навчання. У додатку понад 250 тем у вигляді тестових завдань. Обирайте тему (або декілька), пропонуйте дітям і в рейтингу класу Ви побачите результати. Для цього зареєструйтеся як учень цього класу.

Бажаємо всім успіху та здоров’я. Все буде КОЛОС-ОК!

Вам подобається наш додаток? Будь ласка, залиште свій відгук і побажання на https://play.google.com/store/apps/details?id=org.arkgroup.www.adventure

Про проведення I (шкільного) етапу обласних і Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та підготовку до II етапу 2020/2021 н.р.

Детальніше 

Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році 

 

Детальніше 

Про затвердження протиепідемічних заходів на період карантину

Детальніше

Додаток

Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад у 2020/2021 навчальному році

Детальніше

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПЛАНУ ЗАХОДІВ ЩОДО ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ ПРИРОДНИЧИХ НАУК ТА МАТЕМАТИКИ»

Детальніше

Методичні рекомендації щодо розвитку STEM-освіти в закладах загальної середньої та позашкільної освіти у 2020/2021 навчальному році

Детальніше

Про підсумки та організацію конкурсу «КОЛОСОК» у 2020/2021 навчальному році у Запорізькій області

Детальніше

Додаток