ON-LINE НАВЧАННЯ З „КОЛОСКОМ”

Дорогі діти, вчителі та батьки! Зараз, як ніколи, важливий якісний освітній on-line контент для школи. Ресурсний центр „КОЛОСОК” пропонує Вам у відкритому доступі безкоштовні матеріали для дистанційного навчання.

Відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики у 2019-2020 н.р.

15-16 лютого 2020 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики у 2019-2020 н.р. Для участі у змаганнях прибули 83 учня 8-11 класів закладів освіти Запорізької області – переможців ІІ (районного, міського) етапу.

Привітали учасників та ознайомили з умовами змагань керівники олімпіади: Іваницький О.І., доктор педагогічних наук, професор ЗНУ – голова журі; Андрєєв А.М., доктор педагогічних наук, професор ЗНУ, співголова журі та автор завдань теоретичного і практичного турів олімпіади; Васильченко Л.В., заступник голови журі, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін КЗ «ЗОІППО» ЗОР. З побажаннями перемоги до юних фізиків звернувся Багрійчук О.С., кандидат фізико-математичних наук,  експерт олімпіади з фізики. Сприятливі умови для проведення змагань створив гостинний педагогічний колектив Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 Запорізької міської ради Запорізької області під керівництвом Солдатєнко Ольги Василівни.

Фотозвіт

ПРОТОКОЛИ

Відбувся обласний науково-практичний семінар-практикум для учителів математики

11 лютого 2020 р. відбувся обласний науково-практичний семінар-практикум для учителів математики з теми: «Інновації в навчанні математики» за участі старшого наукового спiвробiтника вiддiлу математичної та iнформатичної освiти Інституту педагогiки НАПН України, кандидат педагогічних наук Васильєвої Дарини Володимирівни; методиста Департаменту співпраці з методистами та вчителями Видавничого дому «Освіта» Вахняк Надії Вікторівни.

Запрошуємо до участі в семінарі-практикумі «Інновації в навчанні математики»

     Відповідно до наказу ДОН ЗОДА №12 від 10.01.2020 «Про науково-методичний супровід професійного розвитку педагогічних та керівних кадрів освіти Запорізької області у міжкурсовий період у 2020 році співробітниками
комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради» та плану роботи КЗ «ЗОІППО» ЗОР кафедри дидактики та методик навчання природничо- математичних дисциплін спільно з Видавничим домом «Освіта» проводить 11.02.2020 семінар-практикум «Інновації в навчанні математики».
    Метою семінару-практикуму є забезпечення науково-методичного супроводу професійної діяльності вчителів математики міста Запоріжжя та Запорізької області. Участь у заході стимулюватиме інноваційну активність педагогів, зміцнюватиме їхній творчий потенціал, що є необхідним у час динамічних трансформацій.
    У роботі заходу візьме участь  Васильєва Дарина Володимирівна – старший науковий спiвробiтник вiддiлу математичної та iнформатичної освiти Інституту педагогiки НАПН України, кандидат педагогічних наук.
        Час роботи семінару з 14.30 до 17.00
       Місце проведення: КЗ «ЗОІППО» ЗОР, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України 57А, актова зала (№ 46). Участь у заході безкоштовна. Витрати на відрядження за рахунок сторони, що відряджає.
              Запрошуємо до участі вчителів математики.

Підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії у 2019- 2020 н.р.

          18 січня 2020 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії у 2019-2020 н.р. Для участі у змаганнях прибули 39 учнів 8-11 класів закладів освіти Запорізької області – переможців ІІ (районного, міського) етапу.
           З умовами змагань учасників ознайомили керівники олімпіади Васильченко Л.В., заступник голови, к.п.н., доцент, завідувач кафедри дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін КЗ «ЗОІППО» ЗОР та Андрєєв А.М., д.п.н., професор ЗНУ, голова журі. З побажаннями перемоги до юних астрономів звернувся Стаценко М.І., вчитель Коханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Токмацького району - співголова журі, автор завдань усіх етапів олімпіади з астрономії. Сприятливі умови для проведення змагань створив гостинний педагогічний колектив Комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ – ІІІ ступенів «Січовий колегіум» Запорізької обласної ради під керівництвом Єршової В.О., яка щиро привітала учасників олімпіади та наголосила на важливості таких заходів.

Фото звіт

Підсумки ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії у 2019-
2020 н.р.

З метою підготовки вчителів Запорізької області до роботи з обдарованими учнями, проведення олімпіад з фізики та наукової роботи в школі 16-18 грудня на базі ЗОІППО відбувся тренінг «Практикум з розв’язування олімпіадних завдань з фізики».

У дружній обстановці вчителі фізики змогли поспілкуватися з авторами  завдань для олімпіади з фізики – Андрєєвим А.М., д.п.н., професором ЗНУ та председателем журі Іваніцьким О.І., д.п.н., професором ЗНУ. Учасниками тренінгу обговорено шляхи вдосконалення роботи з обдарованими учнями та відпрацьовано нові підходи до розв’язку задач з фізики.

Детальніше 

27 листопада 2019 року    Комітеті Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій відбулися слухання на тему: «Стан і перспективи розвитку природничо-математичної освіти в системі загальної середньої освіти в Україні».

Від Запорізького регіону в заході взяла участь Васильченко Лілія Володимирівна, завідувач кафедри дидактики та методик навчанні природничих дисциплін КЗ "ЗОІППО" ЗОР, кандидат педагогічних наук.

Детальніше

Завершився фінальний етап ХХVІІІ Всеукраїнського учнівського турніру юних фізиків на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради.

Детальніше

1/14

Please reload

© 2017 Кафедра дидактики та методик навчання

            природничо-математичних дисциплін

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now